Cocu: awans bardzo Nas cieszy

Cocu: awans bardzo Nas cieszy

Cocu: awans bardzo Nas cieszy


Na cotygodniowej konferencji prasowej Philip Cocu wyraził swoje zadowolenie z awansu PSV do 1/16 finału Ligi Mistrzów. Trener wyraźnie podkreślił że awans będzie kolejnym doświadczeniem dla graczy, bo to właśnie gracze są dla niego najważniejsi.

Cocu: skupić się teraz na lidze

Philip Cocu teraz skupia się na lidze, trzecie miejsce w lidze nie cieszy po zeszłorocznym mistrzostwie, teraz gdy już awans od Ligi Mistrzów jest pewny pozostaje walczyć w lidze. Sama walka o awans nie była łatwa, ostatecznie drużyna w ostatnim meczu kolejki wygrała z CSKA Moskwa dzięki czemu wszystko się udało.

Cocu dodał: „Mecz przeciwko CSKA wymagał dużej wydajności od Moich graczy, dlatego teraz szybko musimy się zregenerować i powalczyć w kolejnym spotkaniu ligowych”. Teraz pora na walkę w meczu Eredivisie, w którym przeciwnikiem będzie Roda JC Kerkrade. Wszyscy będą teraz od nas oczekiwać abyśmy w kolejnym sezonie również wzięli udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów, a do tego potrzebna jest wysoka pozycja w lidze.

W walce o mistrzostwo największym zagrożeniem jest Ajax Amsterdam, chociaż drużyna Feyenoordu również dotrzymuje kroku czołowej trójce.