Joshua Brenet z nowym kontraktem

Niespełna 21-letni Joshua Brenet podpisał nowy kontrakt z drużyną PSV Eindhoven, jego nowy kontrakt będzie obowiązywał do 2017 roku z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Po podpisaniu kontraktu, zawodnik wyraził swoje ogromne zadowolenie, szczególnie że gracz jest coraz pewniejszym punktem w drużynie Philipa Cocu.

Joshua Brenet zadowolony z przedłużenia kontraktu

Cóż chcieć więcej mając zaledwie 21 lat, młody Brenet otrzymał propozycję nowego kontraktu z mistrzem Holandii, co na pewno doda skrzydeł graczowi, który coraz pewniej czuje się w Eredivisie. Sam gracz powiedział: „Nowy kontrakt dodaje mi impulsu, pokazuje to że klub widzi we mnie przyszłość i to mnie właśnie motywuje. Mam zaufanie do siebie i klubu, w którym czuję się bardzo dobrze.

Brenet w PSV zadebiutował w 2012 roku podczas meczu Ligi Europy przeciwko włoskiemu Napoli. W Eredivisie gracz zadebiutował 17 sierpnia 2013 roku w meczu przeciwko Go Ahead Eagles. W poprzednim sezonie gracz wystąpił w osiemnastu spotkaniach, tym samym przyczynił się do zdobycia mistrzostwa Holandii przez PSV.